terapeutka - reflexná terapia

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Ľubica  (nar. 1982)

Po štúdiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a po práci v kultúrnej oblasti som sa stala matkou dvoch malých detí. Pri bežných detských chorobách som mala potrebu pomôcť im nejakým iným, absolútne neinvazívnym a nemedikamentóznym spôsobom. 

Všetky atribúty liečby, ktoré som hľadala, spĺňala práve reflexná terapia. S nadšením som začala objavovať navonok nesúvisiace vzťahy medzi jednotlivými orgánmi, ktoré vedú k odhaleniu príčiny zdravotného problému. Zistila som aké dokonalé je ľudské telo a akým dokonalým systémom samoliečby disponuje. Všetky tieto poznatky obsiahla východná medicína už pred tisícročiami a ja som sa jej s úžasom snažila porozumieť.

Po krátkom čase samoštúdia som absolvovala intenzívne školenia u manželov Patakyovcov, ktorí reflexnú terapiu praktikujú takmer 20 rokov a predstavujú špičku v tomto odbore. Toto učenie ma priviedlo k tradičnej čínskej medicíne, kde sa na zdravotný problém nazerá ako na problém celého organizmu. Vďaka nej dokážem lepšie pochopiť príčiny dysfunkcií jednotlivých orgánov a ich vzájomného pôsobenia. Štúdiu tradičnej čínskej medicíny sa stále venujem.

Reflexná terapia je veľmi dobre fungujúci systém, ktorého súvislosti je nutné poznať do hĺbky. V spojitosti s akupresúrou, tuina a rei-ki technikou je potom možné robiť reflexnú terapiu maximálne dôsledne. 

Ku každému klientovi sa snažím pristupovať čo najzodpovednejšie. Pocit zadosťučinenia, keď vidím výsledok svojho snaženia, je mojím stimulom a motivuje ma stále na sebe pracovať a rozširovať si vedomosti.

Preto, ak máte akékoľvek otázky ohľadne terapie, prípadne sa potrebujete iba poradiť, neváhajte ma kontaktovať. 

Veľmi rada Vám pomôžem!
 
 
Hľadaj
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky